Київ, Дніпро і Житомир: оновлені магазини “ФОКСТРОТ"

Фокстрот в ТРЦ Dream Town (Київ). Одна з найважливіших змін – збільшення площі торгового залу, яка становить понад 1000 кв. м. За рахунок цього змінено й оптимізовано зонування, яке полегшує вибір необхідного товару. Формат, представлений у Фокстрот в ТРЦ Dream Town, – це вже третій магазин в абсолютно новому стилі у столиці. Нагадаємо, у вересні було відкрито новий Фокстрот в ТРЦ SkyMall, а в листопаді відбулося перевідкриття магазину на вул. Антоновича, 50.

Фокстрот у ТЦ Новий Континен» (Дніпро). На 1300 кв. м торгової площі створено комфортну атмосферу з максимальною доступністю товару, щоб покупець не витрачав зайвий час на пошук необхідної позиції, а мав можливість самостійно визначитися з категорією, що цікавить. Обладнано «фірмовий» сервісний хаб, під «дахом» якого вдало поєдналися кілька зон (каси, налаштування послуг IT, отримання інтернет-замовлень). З’явилися нові бренд-зони Samsung, Tefal, Sony, LG, DeLonghi тощо. Нагадаємо, оновлення магазинів мережі в Дніпрі в 2019 році почалося з перевідкриття у жовтні 2019-го Фокстрот у ТРЦ Караван.

Фокстрот в ТРЦ «Глобал UA» (Житомир) – простір торговою площею 700 кв. м, де представлений один з найширших в місті асортимент цифрової та побутової техніки, 13 бренд-зон з новинками від таких популярних виробників, як Samsung, LG, Huawei , HyperX, Tefal, Rowenta, Delonghi, WHIRPOLL. І, безумовно, – сервіс і експертність персоналу.

У всіх торгових точках мережі посилена омніканальна складова з можливістю покупки з «віддаленої полки»: при відсутності бажаного товару безпосередньо в магазині його можна замовити й отримати протягом найближчих днів.