Про компанію

КОМПАНІЯ «РІМ-БУД» - можливість швидко і якісно запустити свій бізнес завдяки будівництву та реконструкції торгових і промислових площ «під ключ».

З 2007 року компанія реалізує будівельні проекти комерційної нерухомості для міжнародних і українських замовників, працює в промисловому та аграрному секторі.

Внесок нашої команди в розвиток міст нового покоління  - понад 600 проектів, серед яких офісні й складські приміщення, торговельно-розважальні центри, банки, центри обслуговування абонентів, спортклуби і магазини.

Компанія зайняла провідні позиції у співпраці з рітейлом. Вивчивши специфіку роботи рітейлу, фахівці виробили методики, що дозволяють побудувати і здати об'єкт в максимально короткі терміни, при цьому дотримуючись усіх будівельних норм. «РІМ-БУД» успішно співпрацює з міжнародними і українськими торговельними мережами. Це ритейл харчових продуктів,  побутової техніки, відомих брендів одягу і взуття.

Ми маємо досвід співпраці з підприємствами-лідерами промислової групи «Інтерпайп», «Євраз», «Лінде Газ Україна».

Зараз компанія активно розвиває напрямки аграрного будівництва. Є досвід будівництва елеваторних комплексів, зернових терміналів, тваринницьких комплексів для підприємств «Миронівський хлібопродукт», «Бучач-Хліб», М.В.Карго та інших.

Компанія працює по всій території України. Основні локації пов'язані з інтенсивністю роботи будівельного ринку.

«РІМ-БУД» надає для своїх клієнтів комплексні рішення, які об'єднують великий досвід будівництва, інноваційний підхід у використанні об'єктів нерухомості, а також надійність і постійно високий рівень сервісу.